Petrov problém v práci s e.Shopom.

Peter je ambiciózny mladý muž ktorí sa len snaží zlepšiť svoju finančnú situáciu. V zime sa jemu a jeho manželke narodila malá Ema. Preto by si radi kúpili starší domček na okraji mesta.
  Pracuje ako operátor vo výrobe a popri tom predáva výživové doplnky. Sortiment výživových doplnkov narastá a tu Peter narazí na problém.
  Keď že ide o potravinu, musí spĺňať prísne hygienické normy, aby svoje doplnky mohol skladovať a ďalej distribuovať. Skladovanie takýchto potravín musí byť odobrené kontrolou z Regionálneho úradu verejného zdravotníctva RUVZ.
  Základnými požiadavkami na splnenie noriem je nap. : sociálne zariadenia, teplá tečúca voda, zotierateľná podlaha, priestor musí byť skolaudovaný ako skladový priestor a ďalšie a ďalšie.
  Peter sa preto obrátil na poskytovateľa skladových služieb ( fulfillment služieb ) , ktorý teraz jeho tovar skladujú aj distribuujú.
  Peter firme platí toľko, ako by aj platil za prenájom priestorov, ale POZOR získal tak pridanú hodnotu! Tou hodnotou sú služby, ktoré mu navyše šetria čas a to aj niekoľko hodín denne. Malá Emka sa tak teší so svojho otecka ,ktorý má na ňu viac času.
  A čo vy? www.felixexpres.com